prachtige uitgave door Peninsula. Dit is nummer 30/300
Editie uitgegeven door kunstenaarsgalerie Peninsula in Eindhoven. In de publicatie staan foto's van de exposanten van Peninsula, in de doos zijn 38 prenten in A4 formaat. De prenten zijn van:
Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Monique Broekman, Dick Cassée, Domien Coppelmans, Marco Cops, Pierre Cops, Giovanni Dalessi, Henck van Dijck, Perry van Duynhoven, Chohreh Feyzdjou, Piet Fioole, Peter Foolen & Tjeu Teeuwen, Gerrit jan Fukking, Guus Koenraads, Kees de Kort, Johan Kuipers, Paul Legeland, Danielle Lemaire, Marjolein Mandersloot, Scott Neary, Henk Olijve, Barbara van der Put, Mari Reijnders, Gerry Rovers, Jack Segbars, Walter Simon, Alf Slegers, Lily van der Stokker, Margriet Thissen, JCJ Vanderheyden, Kees Verbeek, Vonny Verweij, Hans Waanders.
Deze editie is verschenen in een oplage van 300 ex, waarvan 200 voor de deelnemende kunstenaars en 100 voor de verkoop, editie en prenten genummerd en gesigneerd.