JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu

JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!
JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!JCJ VANDERHEYDEN - Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Moniqu kopen? Bied vanaf 250!
  • JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage199/300
prachtige uitgave door Peninsula. Dit is nummer 30/300

Editie uitgegeven door kunstenaarsgalerie Peninsula in Eindhoven. In de publicatie staan foto's van de exposanten van Peninsula, in de doos zijn 38 prenten in A4 formaat. De prenten zijn van:
Pieter Alewijns, Thomas Ankum, Ruud Balk, Berrie van Beers, Simon Benson, Monique Broekman, Dick Cassée, Domien Coppelmans, Marco Cops, Pierre Cops, Giovanni Dalessi, Henck van Dijck, Perry van Duynhoven, Chohreh Feyzdjou, Piet Fioole, Peter Foolen & Tjeu Teeuwen, Gerrit jan Fukking, Guus Koenraads, Kees de Kort, Johan Kuipers, Paul Legeland, Danielle Lemaire, Marjolein Mandersloot, Scott Neary, Henk Olijve, Barbara van der Put, Mari Reijnders, Gerry Rovers, Jack Segbars, Walter Simon, Alf Slegers, Lily van der Stokker, Margriet Thissen, JCJ Vanderheyden, Kees Verbeek, Vonny Verweij, Hans Waanders.

Deze editie is verschenen in een oplage van 300 ex, waarvan 200 voor de deelnemende kunstenaars en 100 voor de verkoop, editie en prenten genummerd en gesigneerd.

Starttijd8-6-2022 om 16:31
Eindtijd14-6-2022 om 20:48
Openingsbod € 250
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland