Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 163 x 122 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 exemplaren |
Monumentale zeefdruk van JCJ Vanderheyden, genummerd en gesigneerd door de kunstenaar. JCJ Vanderheyden is een Nederlandse kunstenaar van grootformaat. Zijn werk is zeer geliefd en is in zeer veel collecties vertegenwoordigd in binnen en buitenland. Het werk is in zeer goede staat en gedrukt in een kleine oplage. Dit werk komt het best tot zijn recht in een groot huis of bedrijfspand.
U kunt het werk vooraf bekijken en of na aankoop ophalen bij galerie Rotor in Gorinchem .
Het liefst ophalen of per koerier laten bezorgen. verzending in overleg mogelijk binnen Nederland.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Starttijd | 27-11-2023 om 9:41 |
Eindtijd | 10-12-2023 om 22:01 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |