JCJ Vanderheyden - zeefdruk - North Atlantic - Verkocht

JCJ Vanderheyden - zeefdruk - North Atlantic kopen? Bied vanaf 1250!

Verkoopprijs: € 1.250,00

JCJ Vanderheyden - zeefdruk - North Atlantic kopen? Bied vanaf 1250!JCJ Vanderheyden - zeefdruk - North Atlantic kopen? Bied vanaf 1250!JCJ Vanderheyden - zeefdruk - North Atlantic kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk; jaar van uitgave 2006
Hoogte 120 cm, Breedte 160 cm (beeldformaat 90cm x 122 cm)

Uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage (20)

Gesigneerd: Ja
Oplage: 20
Ingelijst: Nee

I.v.m. kwetsbaarheid en waarde van de zeefdruk liever afhalen i.p.v.verzenden.

Verzend- en verpakkingskosten:
€ 25,- (NL-BE)

Kan niet worden verstuurd met PostNL.

Versturen naar het buitenland op aanvraag. Afhalen kan in Eindhoven op afspraak, uiteraard zonder extra kosten.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.

JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1.250,00
Starttijd:20-12-2015 om 19:39
Eindtijd:01-01-2015 om 19:39
Ghizt
01 jan. / 17:45
€ 1250