J.C.Nachenius, Mediterraan Landschap, Ets

J.C.Nachenius, Mediterraan Landschap, Ets kopen? Bied vanaf 30!
J.C.Nachenius, Mediterraan Landschap, Ets kopen? Bied vanaf 30!J.C.Nachenius, Mediterraan Landschap, Ets kopen? Bied vanaf 30!J.C.Nachenius, Mediterraan Landschap, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Jan Coenraad Nachenius (1890-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Klassieke ets door J.C.Nachenius.

Voorstelling van een Mediterraan bergachtig landschap.

Losbladig, zichtmaat 23x29, bladmaat 34x40

Gesigneerd r.o. 'J.C.Nachenius' en annotatie l.o. '4-10'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:15-03-2015 om 19:47
Eindtijd:22-03-2015 om 19:47
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNederland