J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets - Verkocht

J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!
J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Coenraad Nachenius (1890-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door J.C.Nachenius

Voorstelling van een Mediterraan landschap

Losbladig, beeldmaat 22x29, bladmaat 34x40

Gesigneerd r.o. 'JCNachenius'

Genummerd l.o. '11-20'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:27-09-2015 om 21:04
Eindtijd:06-10-2015 om 12:04
Biedingen (2)
Anne020
04 okt. / 23:58
€ 30
wubbo
02 okt. / 16:51
€ 25