FA. (2)

Jean Anacker - Stadshaven

Jean Anacker - Stadshaven kopen? Bied vanaf 325!
Jean Anacker - Stadshaven kopen? Bied vanaf 325!Jean Anacker - Stadshaven kopen? Bied vanaf 325!Jean Anacker - Stadshaven kopen? Bied vanaf 325!Jean Anacker - Stadshaven kopen? Bied vanaf 325!Jean Anacker - Stadshaven kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Jean Anacker (1878)
Jaartal1927
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi impressionistisch schilderij van een stadshaven (mogelijk Dordrecht). Deze Duitse schilder verbleef lange tijd in Nederland. Fraai ingelijst.

In zeer goede conditie, geen  opmerkingen

Jean Anacker (1878)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
70 cm
60 cm
60 cm
50 cm
Starttijd:20-03-2022 om 23:16
Eindtijd:28-03-2022 om 21:08
Openingsbod€ 325
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland