Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage

Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!
Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!
  • Jean Baptiste Madou (1796-1877)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1968
TechniekGemengde Druktechniek
StijlRomantisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.5 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Goed bewaarde uitgave van "Uit de collectie van Jean Baptiste Madou" (1796-1877), met 6 (kleuren) prenten van tekeningen en aquarellen van deze Belgische kunstenaar.
De prenten geven een fraai inkijkje in de kunst en de beschaving  van de wereld waarin hij leefde en werkte. Ze zijn op ware grootte volgens koperdiepdruk procédé gemaakt in een beperkte oplage.
Bijeengebracht in nauwe samenwerking met het Amsterdams Historisch Museum.
De begeleidende teksten zijn geschreven door prof. dr. R.W. Scheller,  voormalig hoogleraar Kunstgeschiedenis.
Afmetingen map met begeleidende teksten: 35 x 28 cm
Afmetingen prenten: 27,5 x 34,5 cm
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

In de omslagmap zit onderin de vouw een klein scheurtje in het papier. De prenten verkeren alle 6 in mooie staat!
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

Starttijd18-6-2023 om 21:10
Eindtijd1-7-2023 om 19:13
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHoorn,  Nederland