Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst - Verkocht

Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!
Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!Jean Capdeville, Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 149!
  • Jean Capdeville (1917)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Uniek werk van de befaamde Franse kunsternaar Jean Capdeville!!

JC 264
Jean Capdeville
Kleuren Lithografie 29/50
Ingelijst: 105 x 65 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Jean Capdeville (1917)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
Dit item is verkocht voor 149,00
Starttijd:28-04-2018 om 17:11
Eindtijd:04-05-2018 om 20:11
pafenkiek
02 mei / 05:28
€ 149