Jean Claude - Buisson - - Verkocht

Jean Claude - Buisson -  kopen? Bied vanaf 1!
Jean Claude - Buisson -  kopen? Bied vanaf 1!Jean Claude - Buisson -  kopen? Bied vanaf 1!Jean Claude - Buisson -  kopen? Bied vanaf 1!Jean Claude - Buisson -  kopen? Bied vanaf 1!Jean Claude - Buisson -  kopen? Bied vanaf 1!Jean Claude - Buisson -  kopen? Bied vanaf 1!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Jean-Claude Buisson (1937)
TypeSchilderij
Periode1945 t/m 1999

Een fantasievol en zeker surrealistisch aandoend werk van 

deze Fransman die zijn eigen website heeft maar vele voor-

beelden van zijn werken zijn bij het googelen op zijn naam

al te vinden. Voor diegenen die van surrealisme en katten

houden! Werk op Doek - Afmetingen 27 / 35 cm ( Framemaat )

De lijst verkeert in behoorlijke staat.

 

Over zichzelf zegt hij: Je suis jean Claude Buisson. Depuis

1978 je fais de la peinture après 6 ans de Beaux Arts a Lyon.

Je travaille dans la lignée de Jérôme Bosch, Bruegel, Patinir. 

Je suis l'auteur d'un millier de toiles dispersées dans le monde

entier. 

1985 : Prix Jules Verne – Nantes, France

Organisme d’attribution : Galerie Bernier – 11 rue Maréchal Joffre – Nantes, France

1961 : Prix Hélène Linossier – Lyon, France

Organisme d’attribution : Ville de Lyon – 1 place de la Comédie – Lyon, France

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Jean-Claude Buisson (1937)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  GreatGuitars
FA. (6 )

Lid sinds 2014
91 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
Pinterest
Dit item is verkocht voor 100,00
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:13-09-2017 om 17:03
Eindtijd:25-09-2017 om 20:48
Biedingen (25)
KarlW1
25 sep. / 20:38
€ 100
stama
25 sep. / 20:37
€ 95
KarlW1
25 sep. / 20:32
€ 90
stama
25 sep. / 20:29
€ 85
KarlW1
25 sep. / 20:23
€ 80
stama
25 sep. / 20:19
€ 75
KarlW1
25 sep. / 20:17
€ 70
stama
25 sep. / 20:17
€ 65
KarlW1
25 sep. / 20:17
€ 65
stama
25 sep. / 20:12
€ 60
KarlW1
25 sep. / 20:08
€ 55
stama
25 sep. / 20:07
€ 50
KarlW1
25 sep. / 20:01
€ 45
stama
25 sep. / 20:01
€ 40
KarlW1
25 sep. / 19:59
€ 35
stama
25 sep. / 19:48
€ 30
KarlW1
25 sep. / 16:35
€ 25
Reinaert
25 sep. / 16:35
€ 23
Reinaert
25 sep. / 15:48
€ 15
KarlW1
15 sep. / 14:30
€ 13
Reinaert
15 sep. / 14:30
€ 11
KarlW1
15 sep. / 14:30
€ 9
Reinaert
14 sep. / 15:41
€ 7
Keesssr
14 sep. / 15:41
€ 5
Reinaert
14 sep. / 08:43
€ 1
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.