JEAN CLAUDE PICOT - PERSONEN OP TERRAS - Verkocht

JEAN CLAUDE PICOT - PERSONEN OP TERRAS kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

JEAN CLAUDE PICOT - PERSONEN OP TERRAS kopen? Bied vanaf 1!JEAN CLAUDE PICOT - PERSONEN OP TERRAS kopen? Bied vanaf 1!

Jean-Claude Picot

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jean-Claude Picot
GesigneerdHandgesigneerd

JEAN CLAUDE PICOT geb 1933

TERRAS

ZEEFDRUK IN DE MAAT 18 X 26 CM

GESIGNEERD EEN GENUMMERD UIT OPLAGE 250

in lijst met glas in de maat 31 x 41 cm

zeer goede staat

opbrengsten tot wel 500 euro voor picot zeefdrukken

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

Sinds 1956 is Jean Claude Picot uitsluitend werkzaam als professioneel kunstenaar. Hij wordt sterk beïnvloed door de werken van de Fauvist meesters als Vlaminck, Derain en Matisse, wiens uitbundige doeken trok veel aandacht in het eerste decennium van de 20e eeuw voor hun revolutionaire gebruik van kleur, textuur en abstracte vorm. Deze kunstenaars hebben Picot geïnspireerd tientallen jaren en u kunt vele soortgelijke kenmerken te vinden in zijn werk.

Picot heeft een unieke stijl die een post-impressionistische toepassing van kleur herinnert ontwikkeld, in combinatie met de expressieve kwaliteiten van vorm en lijn. Zijn composities zijn vaak kalmeren, in het bezit zijn persoonlijke joie de vivre. Hij vangt vaak de animatie, romantiek, en de essentie van het landschap als zijn favoriete onderwerp, hoewel hij schildert ook stillevens, stadsgezichten, markten en festival scenes. Al zijn werk is doordrongen van dezelfde lichte en vrolijke karakter en is onmiddellijk herkenbaar.

Sinds 1947 exposeerde hij in meer dan vijftig een persoon toont over de hele wereld, waaronder tentoonstellingen in de Verenigde Staten, België, Noorwegen en Australië. Picot woont een deel van het jaar in het zuiden van Frankrijk en vaak gebaseerd op de Côte d'Azur - haar bezoekers, stranden, en-boot gevuld havens. Zijn werk zit vol met natuurlijke schoonheid en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht belast met het unieke licht van de Middellandse Zee. Picot werkt in een post-impressionistische manier, het verminderen van bloemen, bomen, huizen, en figuren tot hun essentiële vormen.

In de reviews van de meest recente solo-Picot's shows in Parijs, Bordeaux en Oslo, noemde de critici de verwantschap tussen de meesters van het impressionisme en het begin van de 20e eeuw het fauvisme met Picot's werk. Vandaag in de 21e eeuw, Picot zet de traditie van belangrijke Franse landschapsschilders.

Jean-Claude Picot

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:22-06-2014 om 13:11
Eindtijd:29-06-2014 om 13:16
Biedingen (5)
DeTiste
29 jun. / 13:08
€ 9
Marboom
29 jun. / 10:02
€ 7
jochemletzer
29 jun. / 10:02
€ 5
Marboom
29 jun. / 10:02
€ 3
jochemletzer
23 jun. / 11:18
€ 1