Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 - Verkocht

Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!
Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!Jean de Beaurain - HARELBEKE-DEINZE-MENEN-KORTRIJK-1776 kopen? Bied vanaf 15!
  • Jean de Beaurain (1696-1771)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1776
TechniekGravure
OnderwerpCartografie
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.8 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
'Carte des Camps de Harlebeck et de Courtray les 27 et 29 Aoust 1692. Avec celuy des Ennemis a Deynse'
Beschrijving: Deze decoratieve print is afkomstig uit: 'Histoire Militaire de Flandre depuis l'Annee 1690. jusqu'en 1694 â € .:' (vert .: Militaire geschiedenis van Vlaanderen van 1690-1694.), Door le Chevalier de Beaurain, 2e. red. 1776 (eerste ed. 1756). Dit is een belangrijke historische bron met betrekking tot de 'Negenjarige Oorlog' (1688-97). Deze oorlog wordt vaak de War of the Grand Alliance, de War of the Palatine Succession of de War of the League of Augsburg genoemd - was een grote oorlog van de late 17e eeuw tussen koning Louis XIV van Frankrijk en een Europese -brede coalitie, de Grand Alliance, onder leiding van de Engels-Nederlandse stadhouder-koning Willem III, de Heilige Roomse keizer Leopold I, koning Karel II van Spanje, Victor Amadeus II van Savoye en de grote en kleine prinsen van het Heilige Roomse Rijk.
Kunstenaars en graveurs: Jean de Beaurain (1696-1771), was een Franse geograaf en koninklijke geograaf van koning Louis XV. Hij publiceerde een 14-delige atlas (Atlas de la geographie ancienne et moderne.) En dit werk verscheen oorspronkelijk in 1756. Zijn zoon Jean-Baptiste Jacques de Beaurain (1728-onbekend) zette zijn werk over de militaire geschiedenis voort en voltooide een deel van zijn werken.

Met de gebruikelijke sporen van de tijd.

Jean de Beaurain (1696-1771)

Frans Frans

Geplaatst door  Arthousevd
FA. (1)

Lid sinds 2020
18 verkochte items
50.5 cm
39.8 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2020 om 16:24
Eindtijd:09-08-2020 om 20:40
Brunovdb
03 aug. / 15:14
€ 15