Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets

Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets kopen? Bied vanaf 60!Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets kopen? Bied vanaf 60!Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets kopen? Bied vanaf 60!Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets kopen? Bied vanaf 60!Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets kopen? Bied vanaf 60!Jean Donnay - De straatzanger van Rouen - Ets kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Jean Donnay (1897-1992)
Jaartal1924
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/25
Ets door Jean Donnay.
Voorstelling van een straatzanger in Rouen.
Losbladig, beeldmaat 40x20, bladmaat 50x33
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Jean Donnay'
Tevens gemonogrammeerd en gedateerd l.o.: 'Le chanteur des rues Rouen 24/25'
Authenticiteit volledig gegarandeerd.

Jean Donnay (1897-1992)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
20 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2021 om 19:33
Eindtijd:06-02-2021 om 20:09

PieterJdw
6 feb. / 15:42
€ 60