JEAN FERNAND Kleurenlitho , CAMPAGNE I Handgesigneerd GRATIS VERZENDING!!! - Verkocht

JEAN FERNAND  Kleurenlitho , CAMPAGNE I  Handgesigneerd   GRATIS VERZENDING!!! kopen? Bied vanaf 15!
  • Jean Fernand
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai Kleurenlitho van Jean Fernand

Afmeting blad  19x14 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Geen verzendkosten

==================

Jean Fernand

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (35)

2025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:27-11-2015 om 15:06
Eindtijd:02-12-2015 om 15:06
EldertWalter
01 dec. / 16:00
€ 15