Jean-Gabriel Domergue - Litho, Sabine uit de portfolio La Parisienne

Jean-Gabriel Domergue - Litho, Sabine uit de portfolio La Parisienne kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Jean-Gabriel Domergue - Litho, Sabine uit de portfolio La Parisienne kopen? Bied vanaf 200!Jean-Gabriel Domergue - Litho, Sabine uit de portfolio La Parisienne kopen? Bied vanaf 200!Jean-Gabriel Domergue - Litho, Sabine uit de portfolio La Parisienne kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (278)
  • Jean-Gabriel Domergue (1889-1962)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze litho is afkomstig uit de (proefdruk voor de) portfolio La Parisienne (1956), met teksten van Cécil Saint-Laurent, geïllustreerd met litho's van Jean-Gabriel Domergue.

Administratieve code:
QQKVD

Het blad bevat wat zeer lichte vlekjes (met name in de hoek rechtsonder).

Jean-Gabriel Domergue (1889-1962)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
32 cm
41 cm

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:20-08-2019 om 20:06
Eindtijd:25-08-2019 om 20:48

Willd
20 aug. / 20:39
€ 200