Jean-Luc Lecoindre - "Au bord du quai" - kleuren litho - Hand gesigneerd

Jean-Luc Lecoindre - "Au bord du quai" - kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jean-Luc Lecoindre - "Au bord du quai" - kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Jean-Luc Lecoindre - "Au bord du quai" - kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Jean-Luc Lecoindre - "Au bord du quai" - kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Jean-Luc Lecoindre - "Au bord du quai" - kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Jean-Luc Lecoindre - "Au bord du quai" - kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde kleuren litho op geschept papier

Kunstenaar: Jean-Luc Lecoindre (1932, Frankrijk)

Titel: Au bord du quai

Techniek: Lithografie op geschept Arches papier

Afmetingen: Blad: 75,5 x 56 cm, Compositie: 55,0 x 46,5 cm

Oplage: 175 + CLXXV

Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd in potlood

Conditie: Zeer goed

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:29-10-2017 om 17:46
Eindtijd:11-11-2017 om 17:46

Pet
11 nov. / 15:58
€ 45