Jean-Michel
Folon (Ukkel 1934 – Monaco 2005). Afmetingen: 40 cm x 60 cm (papier) en 32 cm x
46 cm (beeld). Gesigneerd en genummerd (rechts onder).
Door Folon gemaakt in 1999 voor Volvo Cars Belgium (Gent), bij gelegenheid van de toekenning van de TPM Award en EFQM
Exellence Award in dat jaar aan dat bedrijf, om voor Volvo Cars te kunnen
dienen als relatiegeschenk.
Verzending: dit kavel wordt zorgvuldig verpakt verzonden als pakket (inclusief 'track & trace' en verzekering).
Zeer Goed
Goede onbeschadigde staat in overeenstemming met de ouder.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helvoirt, Nederland
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00