Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk van de internationaal befaamde Belgische kunstenaar Jean-Michel Folon voor Volvo Cars Gent (n.a.v. het behalen van zowel de TPM als de EFQM- awards in 1999).
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Zowel het kunstwerk als de kader (uitgevoerd in passende kleurtinten uit het werk zelf) zijn in PERFECTE STAAT. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Overijse, België |
Objectlocatie | Overijse, België |
Starttijd | 13-2-2021 om 17:32 |
Eindtijd | 27-2-2021 om 20:40 |