Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Prachtige druk van dit bekende werk van Jean-Michel Folon uit 1970. Offsetdruk op papier, in de druk gesigneerd. Mooi ingekaderd, achter glas en met luxueus passe-partout, door C. Artiges & Fils Encadrements uit Brussel. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in zeer goede conditie.
Afmetingen: 105cm x 79cm (incl. lijst), 87cm x 60cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).
ZZBEL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-3-2018 om 18:00 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:05 |