Oude originele aquarel van Jean-Michel Folon. Enkele jaren geleden privé aangekocht in heel slechte staat. Beperkte restauratie en een mooie kader (bakje) laten het werk opnieuw schitteren. Het werk heeft nooit zon gezien, de kleuren zijn nog heel intens. Verkoop wegens aankoop ander werk.
Redelijk
Werk heeft jarenlang bij de vorige eigenaar in een kapotte kader op zolder gestaan. Verschillende kreuken. Alles werd echter zo goed mogelijk gerestaureerd en professioneel ingekaderd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00