Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho - Verkocht

Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!
Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!Jean Michel Meurice - Première-, deuxième- et troisième élément, 3x litho kopen? Bied vanaf 225!
  • Jean Michel Meurice (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Bekende composities van Jean Michel Meurice uit 1978, uitgegeven door Prent 190.  Driemaal litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld (I, II en III) en genummerd (54/190).  Alle drie in mint conditie.

Afmetingen: 65cm x 48cm (per blad)

Is dit extreem goedkoop?  Nee, maar het is wel een uiterst realistische prijs.  Deze litho’s worden bijna altijd als afzonderlijke kunstwerken verkocht, complete series worden steeds schaarser. Bovendien is deze hele serie in mint conditie; nooit ingelijst geweest maar altijd in een map gelegen.

Jean Michel Meurice (1938)

Frans Frans

Geplaatst door  Rosser
FA. (180)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
65 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 304,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2023 om 13:19
Eindtijd:30-01-2023 om 19:02
Biedingen (3)
Theorica
30 jan. / 18:45
€ 265
EstherScholten
27 jan. / 16:10
€ 245
Sanboom
20 jan. / 14:07
€ 225