Jean-Paul Cleren - Kleurenlitho

Jean-Paul Cleren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 38,00

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Jean-Paul Cleren (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie lithografie van Jean-Paul Cleren.

Het werk is in druk gesigneerd.

Formaat: 80 x 60 cm.

Werk is in goede staat, nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 38,00

Starttijd:20-09-2014 om 20:23
Eindtijd:04-10-2014 om 20:33

Biedingen (9):

xram44
4 okt. / 20:25
€ 38
francisrobert
4 okt. / 20:25
€ 33
xram44
4 okt. / 20:21
€ 28
francisrobert
4 okt. / 20:21
€ 26
xram44
4 okt. / 18:44
€ 18
francisrobert
4 okt. / 18:44
€ 16
francisrobert
4 okt. / 13:11
€ 7
Haagskunsthuis
4 okt. / 13:11
€ 5
Haagskunsthuis
23 sep. / 20:30
€ 1