Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil - Verkocht

Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!
Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!
  • Jean-Paul Cleren (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage275

Nummer: 186. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 50 x 35 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Jean-Paul Cleren (1940)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-02-2020 om 19:28
Eindtijd:03-03-2020 om 19:17
Luxscape
02 mrt. / 21:33
€ 15