Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu - Verkocht

Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!Jean-Paul Cleren - L'image et le Nu kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Jean-Paul Cleren (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend.
Editie: 30/50 ex. Nummer op de foto kan afwijken.
Papiersoort: Japans rijstpapier.
Afmeting: afbeelding: 65 x 50 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Jean-Paul Cleren (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
54 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 23:10
Eindtijd:15-12-2020 om 20:34
peterteut
15 dec. / 13:13
€ 25