Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, Titel: - Verkocht

Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, Titel:  kopen? Bied vanaf 15!
  • Jean-Paul Marsman
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel; " Rhythm of love"

Afmetingen beeld: h. 31 cm x b. 31 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 46/100
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 35,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Wij kunnen ook de inlijsting voor u verzorgen.

Jean-Paul Marsman

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1 )

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:25-07-2015 om 23:12
Eindtijd:02-08-2015 om 23:12
jipejanneke14
02 aug. / 09:45
€ 15