Een horloge en een zeefdruk uit 2007 van de Nederlandse kunstenaar Jean Paul Marsman (1962). -De zeefdruk is handgesigneerd en –genummerd en ingelijst in een houten lijst. De kunstenaar maakte deze zeefdruk in 2007 en stuurde hem ‘als nieuwjaarskaart voor 2008’ naar vrienden en relaties. -Gemaakt in een oplage van 50 exemplaren. Dit is nr 11. -Afmetingen zeefdruk: Lijst, 31 x 24 cm. Beeld, 23 x 16 cm. -Conditie: De zeefdruk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. -Het horloge is nieuw en ongedragen en heeft een batterijtje. Doorsnede wijzerplaat: 3 cm. Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar: Jean-Paul Marsman, geboren in 1962 in Nijmegen. -Opleiding: opleiding tot reclameontwerper en art-director aan het Sint Lucas in Boxtel. Werkzaam geweest als art-director bij diverse reclamebureaus en mede-eigenaar en –oprichter van een eigen reclamebureau. Vanaf 1998 volledig werkzaam als beeldend kunstenaar. -Stijl: Veelzijdig. Aan de ene kant is er zijn kleurrijke figuratieve werk met graffiti-invloeden dat tegen Pop Art aanschuurt. Expressionistisch werk waarin beeld en tekst even belangrijk zijn en elkaar versterken. Aan de andere kant is er zijn verstild hyperrealistisch werk. Waarin het klassieke ambacht van de 17e eeuwse schilderstechnieken het monumentale en tijdloze karakter van zijn composities vormt. -Inspiratiebron: De stad New York. Jean-Paul Marsman: “Ik vertel m'n verhaal! Da's m'n werk! Hout, linnen, kwasten en wat verf. Meer is het niet! Sorry! Geen diepgaande, bedachte prietpraat. Heb ik niet nodig! Wat je ziet ben ik! Of ben jij! Of is iedereen! Ik steel, profiteer, parasiteer, leen en gebruik. Tijdschriften, internet, nieuws, geschiedenis, advertenties, commercials, films, boeken, cartoons, musea, graffiti, natuur. Alles is mijn onderwerp of deel van mijn onderwerp. En elk onderwerp is een deel van mijn werk! Een onuitputtelijk bron van energie. Tijd te kort. Helaas. Ik pas me niet aan en doe geen concessies. Ik maak wat ik voel, maak wat ik wil en wil zeggen!”.
Afhandeling: -De zeefdruk en het horloge kunnen afgehaald worden (in Amsterdam). -De zeefdruk en het horloge kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Goed
De zeefdruk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Het horloge is nieuw en ongedragen en heeft een nieuw batterijtje.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00