JEAN-PAUL VAN BOXTEL, offset litho, Zeebrugge - Verkocht

JEAN-PAUL VAN BOXTEL, offset litho, Zeebrugge kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

JEAN-PAUL VAN BOXTEL, offset litho, Zeebrugge kopen? Bied vanaf 65!JEAN-PAUL VAN BOXTEL, offset litho, Zeebrugge kopen? Bied vanaf 65!

Jean-Paul van Boxtel

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jean-Paul van Boxtel
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Jean-Paul van Boxtel
Techniek: offset litho

Titel: Zeebrugge

Jaar: onbekend

Nummer:159/200

Afmetingen:

- Lijst: 51 x 71 cm.

- werk : 36 x 36 cm

Ingelijst: Ja

Gesigneerd: Gesigneerd in potlood op voorzijde

Conditie: werk is in zeer goede conditie.

Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.

Typefouten voorbehouden.

Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.

Jean-Paul van Boxtel

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:14-08-2014 om 10:01
Eindtijd:23-08-2014 om 10:01
Pof
22 aug. / 21:54
€ 65