Jean Paul Vroom - ets - Twee vruchten met stekels - Verkocht

Jean Paul Vroom - ets - Twee vruchten met stekels kopen? Bied vanaf 25!
Jean Paul Vroom - ets - Twee vruchten met stekels kopen? Bied vanaf 25!Jean Paul Vroom - ets - Twee vruchten met stekels kopen? Bied vanaf 25!Jean Paul Vroom - ets - Twee vruchten met stekels kopen? Bied vanaf 25!Jean Paul Vroom - ets - Twee vruchten met stekels kopen? Bied vanaf 25!
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingekleurde ets. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 8/50 linksonder.

Beeldmaat 17,5 x 23 cm. Bladmaat 25 x 33 cm. Losbladig.

Jean Paul Vroom (1922-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:17-07-2017 om 20:45
Eindtijd:31-07-2017 om 19:45
endyk177
31 jul. / 14:41
€ 25