Jean-Paul Vroom - litho: handen op borsten - gesigneerd

Jean-Paul Vroom - litho: handen op borsten - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jean-Paul Vroom - litho: handen op borsten - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Jean-Paul Vroom - litho: handen op borsten - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Jean-Paul Vroom - litho: handen op borsten - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Jean-Paul Vroom - litho: handen op borsten - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean Paul Vroom, litho: handen op borsten, gesigneerd. Nummer: 44/50. Afmetingen: 36,5 x 44 cm.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:02-11-2015 om 10:33
Eindtijd:08-11-2015 om 17:33

AaJee
7 nov. / 14:53
€ 50