Jean Pierre Husquinet - zeefdruk # Bb-2 (bs) #gesigneerd/genummerd, 1990, mint- - Verkocht

Jean Pierre Husquinet - zeefdruk # Bb-2 (bs) #gesigneerd/genummerd, 1990, mint- kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean Pierre Husquinet - zeefdruk # Bb-2 (bs) #gesigneerd/genummerd, 1990, mint- kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Husquinet - zeefdruk # Bb-2 (bs) #gesigneerd/genummerd, 1990, mint- kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Husquinet - zeefdruk # Bb-2 (bs) #gesigneerd/genummerd, 1990, mint- kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Husquinet - zeefdruk # Bb-2 (bs) #gesigneerd/genummerd, 1990, mint- kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jean Pierre Husquinet (1957)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Kunstenaar : Jean-Pierre Husquinettitel: Bb-2(bs)jaar: 1990
techniek: zeefdruk
afmetingen : 22 x 22 cm.
gesigneerd:  Husquinet ( in potlodod)
oplage : 100genummerd: 22/100conditie : mint- ( voorzijde afbeelding is mint, achterzijde is mint--

Prachtige zeefdruk in excellente conditie

Jean Pierre Husquinet (1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
22 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 13:44
Eindtijd:22-12-2020 om 21:19
Biedingen (5)
ruebje
17 dec. / 23:33
€ 25
LW1982
17 dec. / 23:33
€ 20
ruebje
16 dec. / 09:12
€ 15
avandeijk
16 dec. / 09:12
€ 10
avandeijk
15 dec. / 19:51
€ 1