FA. (3)

Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix

Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix kopen? Bied vanaf 200!
Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix kopen? Bied vanaf 200!Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix kopen? Bied vanaf 200!Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix kopen? Bied vanaf 200!Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix kopen? Bied vanaf 200!Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix kopen? Bied vanaf 200!Jean-Pierre Lorand - Les messagers de la paix kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  StMeij

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jean-Pierre Lorand (1939)
Jaartal1998
DragerPaneel
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst39 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gedetailleerde voorstelling van vredesduiven

Jean-Pierre Lorand (1939)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  StMeij

Lid sinds 2022
2 verkochte items
33 cm
39 cm
24 cm
30 cm
Starttijd:10-04-2022 om 15:41
Eindtijd:19-04-2022 om 22:18
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieHerderen (Riemst), België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie