Jean Pierre Yvaral - zeefdruk: abstract - Verkocht

Jean Pierre Yvaral - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 125!
Jean Pierre Yvaral - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 125!Jean Pierre Yvaral - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 125!Jean Pierre Yvaral - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 125!
  • Jean Pierre Yvaral (1934-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstracte Zeefdruk van Jean Pierre Yvaral. Nummer: 22/190. Afmetingen blad: H48 x b36cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b27 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Jean Pierre Yvaral (1934-2002)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (304)
36 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2022 om 17:14
Eindtijd:11-10-2022 om 15:05
tierenteynmosterd
11 okt. / 15:00
€ 125