FA. (3)

Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho

Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (261)
  • Jean René Bazaine (1904-2001)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Mooie, bekende compositie van de Franse kunstenaar Jean Bazaine (1904-2001).  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/200) en met blindstempel van Cercle Graphique Européen, te dateren eind jaren 70, begin jaren 80.   In goede conditie.

Afmetingen: 75cm x 55cm (blad), 68cm x 49cm (beeld)

Er zit een kras op de achterkant van het blad die net doordrukt aan de voorkant. Valt niet of nauwelijks op, alleen bij strijklicht.

Jean René Bazaine (1904-2001)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
75 cm
55 cm
Starttijd:19-02-2022 om 22:51
Eindtijd:05-03-2022 om 21:26
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa