FA. (4)

Jean René Bazaine - sans titre

Jean René Bazaine - sans titre kopen? Bied vanaf 45!
Jean René Bazaine - sans titre kopen? Bied vanaf 45!Jean René Bazaine - sans titre kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Jean René Bazaine (1904-2001)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho en couleurs van  Bazaine. Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

zit nu in passe partout, bij verzending wordt deze losgesneden.

Jean René Bazaine (1904-2001)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
74 cm
54 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:13
Eindtijd:29-05-2022 om 22:06
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd