Jean Ruiter - Foto - 1988 - Verkocht

Jean Ruiter - Foto - 1988 kopen? Bied vanaf 10!
Jean Ruiter - Foto - 1988 kopen? Bied vanaf 10!Jean Ruiter - Foto - 1988 kopen? Bied vanaf 10!Jean Ruiter - Foto - 1988 kopen? Bied vanaf 10!
  • Jean Ruiter (1942-2005)
TypeFotografie
Jaartal1988
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Foto van Jean Ruiter uit 1988. Rechtsonder , met fijnschrijver, gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat.

Jean Ruiter (1942-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:26-07-2019 om 12:58
Eindtijd:09-08-2019 om 22:15
Biedingen (3)
BenTan
09 aug. / 22:05
€ 20
Jvreeke2
09 aug. / 22:05
€ 16
BenTan
08 aug. / 19:11
€ 10