Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 160,00

Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jean Ruiter - Inferno II, foto (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
  • Jean Ruiter (1942-2005)
TypeFotografie

Zeer mooi, intrigerend werk van Jean Ruiter uit de Dante Revisited serie.  Foto (C-print) op glanzend papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘99) en getiteld (“Inferno II”).  In strakke, houten lijst, achter glas en met smetteloos passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.  Op andere plaatsen op internet wordt nog steeds 1500 tot 2000 euro gevraagd voor dit werk, zie ook de website van het Jean Ruiter Project (www.jeanruiter.com).

Afmetingen: 110cm x 88cm (incl. lijst), 83cm x 48cm (binnen passe-partout)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

Jean Ruiter (1942-2005)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:24-09-2017 om 21:43
Eindtijd:07-10-2017 om 21:48
Biedingen (28)
Jul
07 okt. / 21:41
€ 160
Frans58
07 okt. / 21:41
€ 150
Frans58
07 okt. / 21:40
€ 140
Jul
07 okt. / 21:40
€ 130
Frans58
07 okt. / 19:33
€ 120
Jul
07 okt. / 19:12
€ 110
Frans58
07 okt. / 19:12
€ 100
Jul
07 okt. / 19:12
€ 100
Frans58
07 okt. / 19:12
€ 95
Jul
07 okt. / 19:12
€ 90
Frans58
07 okt. / 19:04
€ 85
Jul
07 okt. / 19:04
€ 80
Jul
07 okt. / 19:03
€ 75
Frans58
07 okt. / 19:03
€ 70
Jul
07 okt. / 09:09
€ 60
24915
07 okt. / 09:09
€ 55
24915
07 okt. / 00:50
€ 50
Brito
07 okt. / 00:50
€ 45
Brito
06 okt. / 15:20
€ 32
ebevdmolen
05 okt. / 22:36
€ 27
Art2Have
04 okt. / 20:37
€ 22
Won
04 okt. / 20:37
€ 20
Art2Have
04 okt. / 20:36
€ 17
Won
04 okt. / 20:36
€ 15
Art2Have
02 okt. / 23:39
€ 7
RonP
02 okt. / 23:39
€ 5
Art2Have
27 sep. / 01:42
€ 3
Frans58
26 sep. / 22:36
€ 1