Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) - Verkocht

Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) kopen? Bied vanaf 95!
Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) kopen? Bied vanaf 95!Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) kopen? Bied vanaf 95!Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) kopen? Bied vanaf 95!Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) kopen? Bied vanaf 95!Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) kopen? Bied vanaf 95!Jean Ruiter - Voyager’s Desire, foto (mooi ingelijst, groot !) kopen? Bied vanaf 95!
  • Jean Ruiter (1942-2005)
TypeFotografie

Prachtige compositie van Jean Ruiter uit de Silk Series.  Foto (C-print) op glanzend papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘01) en getiteld (“Voyager’s Desire”).  In strakke, whitewashed houten lijst, achter glas en met smetteloos passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.  Op andere plaatsen op internet wordt nog steeds 1500 tot 2000 euro gevraagd voor dit werk, zie ook de website van het Jean Ruiter Project (www.jeanruiter.com).

Afmetingen: 128cm x 98cm (incl. lijst), 104cm x 74cm (binnen passe-partout)

Speciale prijs alleen voor deze Fotografie veiling.  Dit werk wordt hier misschien niet meer aangeboden, of na vele maanden, en niet noodzakelijkerwijs tegen deze prijs.

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

ZZFOT

Jean Ruiter (1942-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (257)
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:16-06-2017 om 17:00
Eindtijd:26-06-2017 om 21:00
THEO1961
26 jun. / 14:24
€ 95