Jeanette Boerma - Papavers

Jeanette Boerma - Papavers kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  JeanetteBoerma

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Jeanette Boerma (1962)
Jaartal2012
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk bestaat uit acrylverf en diverse materialen.

Jeanette Boerma (1962)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  JeanetteBoerma

Lid sinds 2019
0 verkochte items
120 cm
80 cm

Starttijd:30-08-2019 om 22:24
Eindtijd:06-09-2019 om 21:57
Openingsbod€ 200
ObjectlocatiePutten, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie