Jeanette Slager - C3430, Bloemstilleven in Delfts blauwe kan - Verkocht

Jeanette Slager - C3430, Bloemstilleven in Delfts blauwe kan kopen? Bied vanaf 250!
Jeanette Slager - C3430, Bloemstilleven in Delfts blauwe kan kopen? Bied vanaf 250!Jeanette Slager - C3430, Bloemstilleven in Delfts blauwe kan kopen? Bied vanaf 250!Jeanette Slager - C3430, Bloemstilleven in Delfts blauwe kan kopen? Bied vanaf 250!
  • Jeanette Slager (1881-1945)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst77 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3430, Jeannette Slager, Bloemstilleven in Delfts blauwe kan, l.o. gesigneerd
olie op doek, doekmaat 60 x 50 cm, lijstmaat 77 x 66,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en licht vergeelde vernis door de tijd. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Jeanette Slager (1881-1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
66.5 cm
77 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-04-2019 om 17:02
Eindtijd:19-11-2020 om 20:52
Schilderij2020
19 nov. / 18:13
€ 250