Jeanette Slager - C3505 - Stilleven met rozen - Verkocht

Jeanette Slager - C3505 - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 300!
Jeanette Slager - C3505 - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 300!Jeanette Slager - C3505 - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 300!Jeanette Slager - C3505 - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 300!
  • Jeanette Slager (1881-1945)
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
Lijst56 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3505, Jeanette Slager, Stilleven met rozen, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 48 x 36 cm, lijstmaat 56 x 43 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Jeanette Slager (1881-1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
43 cm
56 cm
36 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2019 om 14:12
Eindtijd:25-10-2021 om 10:31
DSteenbergen
24 okt. / 22:34
€ 350