Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd - Verkocht

Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jeanette Slager - Knap, rond 1920 geschilderd, Stilleven van Anemonen in pot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Jeanette Slager (1881-1945)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
Lijst56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Jeannette Slager ('s-Hertogenbosch 1881 - 's-Hertogenbosch 1945)
    Jeannette kreeg lessen in tekenen en schilderen van haar vader P.M. Slager en haar broer Piet Slager. De Koninklijke School heeft ze niet bezocht omdat daar toentertijd nog geen vrouwelijke studenten werden aangenomen.

    In het begin van de 20ste eeuw nam ze al regelmatig deel aan exposities. Na een zesjarig verblijf in Den Haag vestigde ze zich in 1922 in Vught. In 1928 keerde ze weer terug naar Den Haag en zeven haar later, in 1935 kwam zij definitief in Vught te wonen.

    Jeannette is vooral bekend gebleven als schilderes van talloze, robuust geschilderde bloemstillevens in levendige en krachtige kleuren.

enige zichtbare ouderdomscraqeule. In originele lijst.

Jeanette Slager (1881-1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
46 cm
56 cm
34 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 360,00
Starttijd:26-04-2019 om 21:17
Eindtijd:10-05-2019 om 21:45
Biedingen (34)
Braamberg
10 mei / 20:58
€ 360
gaston1966
10 mei / 18:57
€ 340
Braamberg
10 mei / 18:57
€ 320
gaston1966
10 mei / 18:57
€ 320
Braamberg
10 mei / 18:56
€ 300
gaston1966
10 mei / 18:56
€ 280
Braamberg
10 mei / 18:53
€ 260
gaston1966
10 mei / 18:53
€ 240
Braamberg
10 mei / 16:04
€ 220
Pippa-1908
10 mei / 16:04
€ 220
Braamberg
10 mei / 08:10
€ 200
Pippa-1908
10 mei / 08:10
€ 190
Braamberg
08 mei / 19:49
€ 180
Pippa-1908
08 mei / 19:49
€ 170
Braamberg
05 mei / 19:14
€ 160
Pippa-1908
05 mei / 18:53
€ 150
Braamberg
28 apr. / 19:43
€ 140
Pippa-1908
28 apr. / 19:42
€ 130
Braamberg
28 apr. / 19:38
€ 120
Pippa-1908
28 apr. / 19:05
€ 110
Braamberg
28 apr. / 16:36
€ 100
Pippa-1908
28 apr. / 08:22
€ 90
Braamberg
28 apr. / 08:22
€ 80
Pippa-1908
27 apr. / 18:50
€ 70
Braamberg
27 apr. / 15:46
€ 60
Pippa-1908
27 apr. / 12:15
€ 50
Braamberg
27 apr. / 12:15
€ 45
Pippa-1908
27 apr. / 12:13
€ 40
Braamberg
27 apr. / 12:13
€ 35
Pippa-1908
27 apr. / 11:35
€ 30
Braamberg
27 apr. / 11:35
€ 25
Pippa-1908
27 apr. / 10:44
€ 20
Braamberg
27 apr. / 07:54
€ 15
Paralegalgoes
26 apr. / 21:53
€ 10