Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas - Verkocht

Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas kopen? Bied vanaf 425!
Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas kopen? Bied vanaf 425!Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas kopen? Bied vanaf 425!Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas kopen? Bied vanaf 425!Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas kopen? Bied vanaf 425!Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas kopen? Bied vanaf 425!Jeanette Slager - Rhododendrons in glazen vaas kopen? Bied vanaf 425!
  • Jeanette Slager (1881-1945)
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 119 cm (h x b)
Lijst102 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rhododendron in glazen vaas.
prachtig groot schilderij.

Bevat mooie frisse kleuren

Jeanette Slager (1881-1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  cleansilver

7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
122 cm
102 cm
119 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 488,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 12:02
Eindtijd:31-01-2021 om 13:18
Willemsen14
30 jan. / 22:11
€ 425