Jeanine Veldman - Verlegen meisje -gebakken klei- - Verkocht

Jeanine Veldman - Verlegen meisje -gebakken klei- kopen? Bied vanaf 35!
Beeld / Object

Jeanine Veldman - Verlegen meisje -gebakken klei- kopen? Bied vanaf 35!Jeanine Veldman - Verlegen meisje -gebakken klei- kopen? Bied vanaf 35!Jeanine Veldman - Verlegen meisje -gebakken klei- kopen? Bied vanaf 35!Jeanine Veldman - Verlegen meisje -gebakken klei- kopen? Bied vanaf 35!Jeanine Veldman - Verlegen meisje -gebakken klei- kopen? Bied vanaf 35!
  • Jeanine Veldman (1936-2010)
TypeBeeld / Object
TechniekSteen
StijlRealistisch
Afmetingen30 cm x 7 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht750 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ingetogen beeldje van de hand van Jeanine Veldman. Gebakken witte klei, licht beige gepatineerd en in zeer goede staat. Datering circa 1990. Herkomst kunsthandel Schoonheim Utrecht.

Jeanine Veldman (1936-2010)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

534 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
7
30
7

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd21-11-2019 om 22:58
Eindtijd28-11-2019 om 21:54