Zeldzame ets uit 1933, zie het exemplaar in de collectie van het Rijksmuseum. Formaat volledige blad is 16 x 16 cm.
Redelijk
In redelijke staat door een beschadiging aan het papier te zien in de boom in het midden (zie foto's).
Tot 2 kg.
€ 9,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico