Jeanne Bieruma Oosting - De haan - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - De haan kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting - De haan kopen? Bied vanaf 200!Jeanne Bieruma Oosting - De haan kopen? Bied vanaf 200!Jeanne Bieruma Oosting - De haan kopen? Bied vanaf 200!Jeanne Bieruma Oosting - De haan kopen? Bied vanaf 200!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie linosnede,  handgesigneerd, goede conditie.

Voor de leeftijd in goede conditie

Dit item is verkocht voor 414,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2022 om 20:51
Eindtijd:02-10-2022 om 20:55
Biedingen (9)
Hannievdl
02 okt. / 20:46
€ 360
EvaH5
02 okt. / 20:46
€ 340
Hannievdl
02 okt. / 20:45
€ 320
EvaH5
02 okt. / 20:44
€ 300
Hannievdl
02 okt. / 20:43
€ 280
EvaH5
02 okt. / 20:42
€ 260
Hannievdl
02 okt. / 20:41
€ 240
EvaH5
02 okt. / 20:36
€ 220
Hannievdl
02 okt. / 17:58
€ 200