Prachtig stilleven door Jeanne Bieruma Oosting. In zeer goede conditie. Linoleumsnede in kleuren. Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (34/60), en gemonogrammeerd “J” . Beeldmaat: 55 cm x 32 cm.
Het jaar 2022 is het jaar van Jeanne Oosting met tentoonstellingen "De zomer van Jeanne" in 5 plaatsen: Zutphen, Maassluis, Almen, Fochteloo en Heerenveen. Prachtige boeken zijn verschenen in 2022, zoals: Stichting Nobilis te Fochteloo van Peter Kooij en Pieter Jonker, Jeanne Bieruma Oosting en de prentkunst (uitverkocht!) en de biografie van Jeanne door Jolande Withuis: geen tijd verliezen.
Deze linoleumsnede is aanwezig in de collectie van het Rijksmuseum:
http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.233627