Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil

Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
365 verkochte items
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1945
TechniekVaria
Afmetingen12 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Voor het boek fabels van la Fontaine maakte Jeanne Bieruma Oosting een serie van 12 etsen.

Fabel 9 : De Arend en de Uil

Gesigneerd linksonder

Wordt veilig verpakt en verzonden.

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-07-2020 om 10:13
Eindtijd:31-07-2020 om 21:26

beerenstein
20 jul. / 23:00
€ 30