Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Prachtig stilleven door Jeanne Bieruma Oosting, één van de mooiste werken die ik gezien heb van haar hand.  Reliëfets met aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (9/20), en gemonogrammeerd in de plaat linksonder.  In zeer goede conditie.

Deze ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum maar het hier aangeboden exemplaar is mooier door de prachtige blauwe gloed op de mosselschelpen:
https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-1972-284

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 41cm x 28cm (etsbeeld)

Wat nauwelijks waarneembare oxidatieplekjes in de marge, ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd22-6-2022 om 16:05
Eindtijd4-7-2022 om 19:03
Biedingen (11)