Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete'

Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete' kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete' kopen? Bied vanaf 250!Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete' kopen? Bied vanaf 250!Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete' kopen? Bied vanaf 250!Jeanne Bieruma Oosting - 'Tete' kopen? Bied vanaf 250!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1942
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Lithografie in tusche 290x260mm. De litho is getekend op een steen van 42x37cm en gedrukt op gevergeerd papier, bladmaat 58x45cm, waarschijnlijk Van Gelder en Zonen. De omtrekafdruk van de steen is nog duidelijk te zien. Signatuur, ' tete' en 1942 in potlood en het monogram JO   l.o. in de steen. De litho is in het Rijksprenten Kabinet als ‘Portret onbekende vrouw’,  gesigneerd, in een oplage van 15. Deze prent is vrijhangend gemonteerd op een zuurvrij achterblad, met idem passepartout. In onberispelijke conditie.

Starttijd:31-10-2022 om 17:54
Eindtijd:09-11-2022 om 22:12
Openingsbod € 250
ObjectlocatieDiepenveen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa