Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1942 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenveen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diepenveen, Nederland |
Starttijd | 31-10-2022 om 17:54 |
Eindtijd | 14-1-2023 om 12:33 |