Jeanne Oosting-Linosnede-Twee naakten

Jeanne Oosting-Linosnede-Twee naakten kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Jeanne Oosting-Linosnede-Twee naakten kopen? Bied vanaf 120!Jeanne Oosting-Linosnede-Twee naakten kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlinosnede, gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 24 x 30 cm. Ingelijst. Lijstmaat 50 x 57 cm.

Jeanne Bieruma Oosting is geboren te Leeuwarden op 05-02-1898 en overleden te Almen op 14-07-1994.

Dit item is verkocht voor 120,00

Starttijd:26-01-2015 om 00:03
Eindtijd:03-02-2015 om 00:03

terri
2 feb. / 13:59
€ 120