Jeannie Lelyveld - Compositie

Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!
Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 25!
  • Jeannie Lelyveld (1942-2021)
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeer fraaie compositie van Jeannie Lelyveld. Gemengde techniek op papier. Met beschrijving en toeschrijving op etiketten bevestigd op achterzijde. Herkomst: Kunstuitleen Bonnefantenmuseum Maastricht waar het kunstwerk te koop was voor 1100 gulden (zie achterzijde). Afmeting inclusief lijst 60x70 cm. Exclusief lijst 33x47 cm.

Jeannie Lelyveld (1942-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  LaVida
FA. (4)

Lid sinds 2019
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
70 cm
60 cm
47 cm
33 cm
Sluit over 1d 11u 42m 11s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:20-01-2023 om 12:18
Eindtijd:04-02-2023 om 22:22